DMPJ: 2. miejsce w Łodzi (wyniki)

W czwartek, 19 maja, w Łodzi rozegrano 8. rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Juniorzy z Częstochowy zajęli w niej 2. miejsce, a najlepsi okazali się młodzieżowcy Orła Łódź. Mateusz wywalczył dla „Lwów” 15 punktów.

Punktacja:

I. miejsce – H.Skrzydlewska Orzeł Łódź: 41 pkt
1. Mateusz Dul – 9 (2,d,2,2,3)
2. Aleksander Grygolec – 11 (3,3,2,3,w)
3. Nikodem Bartoch – 9 (0,d,3,3,3)
4. Jakub Sroka – 12 (3,3,1,2,3)

II. miejsce – Włókniarz Częstochowa: 31 pkt
1. Mateusz Świdnicki – 15 (3,2,2,3,3,2)
2. Kacper Halkiewicz – 10 (2,2,2,2,0,2)
3. Szymon Wolski – 6 (2,1,1,t,1,1)
4. Kajetan Kupiec – Z/Z

III. miejsce – WTS Sparta Wrocław: 27 pkt
1. Jakub Wiatrowski – 1 (0,0,w,0,1)
2. Michał Curzytek – 12 (3,3,3,2,1)
3. Mateusz Panicz – 9 (2,3,0,3,1)
4. Dawid Rybak – 5 (1,1,1,w,2)

IV. miejsce – ROW Rybnik: 21 pkt
1. Kacper Tkocz – 4 (0,2,1,1,0)
2. Paweł Trześniewski – 10 (1,2,3,1,3)
3. Lech Chlebowski – 4 (1,0,1,0,2)
4. Seweryn Grabarczyk – 3 (1,1,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Sroka, Halkiewicz, Rybak, Tkocz – (3:0:1:2)
2. Świdnicki, Panicz, Trześniewski, Bartoch – (3:1:3:5)
3. Grygolec, Wolski, Grabarczyk, Wiatrowski – (6:2:3:7)
4. Curzytek, Dul, Chlebowski, Kupiec (ns) – (8:3:6:7)
5. Sroka, Trześniewski, Wolski, Wiatrowski – (11:5:6:8)
6. Curzytek, Tkocz, Wolski, Bartoch (d) – (11:7:9:9)
7. Grygolec, Świdnicki, Rybak, Chlebowski – (14:7:10:11)
8. Panicz, Halkiewicz, Grabarczyk, Dul (d) – (14:8:13:13)
9. Curzytek, Świdnicki, Sroka, Grabarczyk – (15:8:16:15)
10. Bartoch, Halkiewicz, Chlebowski, Wiatrowski (w) – (18:9:16:17)
11. Świdnicki, Grygolec, Tkocz, Panicz – (20:10:16:20)
12. Trześniewski, Dul, Rybak, Wolski (t) – (22:13:17:20)
13. Bartoch, Halkiewicz, Grabarczyk, Rybak (w) – (25:14:17:22)
14. Panicz, Sroka, Wolski, Chlebowski – (27:14:20:23)
15. Grygolec, Curzytek, Trześniewski, Halkiewicz – (30:15:22:23)
16. Świdnicki, Dul, Tkocz, Wiatrowski – (32:16:22:26)
17. Dul, Chlebowski, Wiatrowski – (35:18:23:26)
18. Bartoch, Rybak, Wolski, Grabarczyk – (38:18:25:27)
19. Sroka, Halkiewicz, Panicz, Tkocz – (41:18:26:29)
20. Trześniewski, Świdnicki, Curzytek, Grygolec (w) – (41:21:27:31)

wyniki: wlokniarz.com