DMPJ: „Lwy” najlepsze w Opolu (wyniki)

W środę, 11 maja, w Opolu rozegrano 5. rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepsi okazali się młodzieżowcy z Częstochowy, którzy zwyciężyli z 35. punktami na koncie. Mateusz do dorobku „biało-zielonych” dorzucił 11 „oczek”.

Punktacja:

I. miejsce – Włókniarz Częstochowa: 35 pkt
1. Szymon Wolski – 4 (1,2,1,w,w)
2. Mateusz Świdnicki – 11 (3,3,0,3,2)
3. Franciszek Karczewski – 10 (1,1,3,3,2)
4. Kacper Halkiewicz – 10 (2,2,3,d,3)

II. miejsce – H.Skrzydlewska Orzeł Łódź: 33 pkt
1. Mateusz Dul – 4 (2,0,2,w,w)
2. Aleksander Grygolec – 8 (3,1,2,w,2)
3. Nikodem Bartoch – 9 (3,3,1,2,0)
4. Jakub Sroka – 12 (2,2,2,3,3)

III. miejsce – WTS Sparta Wrocław: 25 pkt
1. Michał Curzytek – 10 (3,3,3,w,1)
2. Mateusz Panicz – 9 (1,2,3,2,1)
3. Jakub Wiatrowski – 2 (0,1,0,1,0)
4. Dawid Rybak – 4 (1,d,0,1,2)

IV. miejsce – Bedmet OK Kolejarz Opole: 23 pkt
1. Oskar Stępień – 4 (0,0,d,1,3,0)
2. Jakub Martyniak – 4 (0,1,0,1,1,1)
3. Petr Chlupac – 15 (2,3,2,2,3,3)
4. Kamil Król – NS

Bieg po biegu:
1. (62,65) Świdnicki, Dul, Rybak, Stępień – (0:2:1:3)
2. (62,34) Grygolec, Chlupac, Wolski, Wiatrowski – (2:5:1:4)
3. (63,03) Curzytek, Sroka, Karczewski, Martyniak – (2:7:4:5)
4. (62,44) Bartoch, Halkiewicz, Panicz, Stępień – (2:10:5:7)
5. (62,50) Curzytek, Halkiewicz, Grygolec, Król (ns) – (2:11:8:9)
6. (62,72) Chlupac, Panicz, Karczewski, Dul – (5:11:10:10)
7. (63,03) Bartoch, Wolski, Martyniak, Rybak (d) – (6:14:10:12)
8. (62,65) Świdnicki, Sroka, Wiatrowski, Stępień (d) – (6:16:11:15)
9. (63,78) Panicz, Sroka, Wolski, Martyniak – (6:18:14:16)
10. (61,85) Curzytek, Chlupac, Bartoch, Świdnicki – (8:19:17:16)
11. (62,35) Halkiewicz, Dul, Martyniak, Wiatrowski – (9:21:17:19)
12. (61,84) Karczewski, Grygolec, Stępień, Rybak – (10:23:17:22)
13. (63,06) Sroka, Chlupac, Rybak, Halkiewicz (d) – (12:26:18:22)
14. (61,91) Karczewski, Bartoch, Wiatrowski, Król (ns) – (12:28:19:25)
15. (62,81) Świdnicki, Panicz, Martyniak, Grygolec (w) – (13:28:21:28)
16. (65,06) Stępień, Curzytek (w), Dul (w), Wolski (w) – (16:28:21:28)
17. (63,22) Chlupac, Rybak, Dul (w), Wolski (w) – (19:28:23:28)
18. (62,59) Halkiewicz, Grygolec, Martyniak, Wiatrowski – (20:30:23:31)
19. (62,72) Sroka, Karczewski, Panicz, Stępień – (20:33:24:33)
20. (62,38) Chlupac, Świdnicki, Curzytek, Bartoch – (23:33:25:35)

wyniki: wlokniarz.com