DMPJ: podział punktów w Łodzi (wyniki)

W środę, 18 maja, w Łodzi odbyła się 7. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. 1. miejsce ex aequo zajęli młodzieżowcy z Łodzi i Częstochowy. Obydwa zespoły zgromadziły po 36 punktów na swoim koncie. Mateusz do dorobku drużyny dorzucił 10 „oczek”.

I-II H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 36 pkt.
1. Mateusz Dul – 8 (t,1,3,1,3)
2. Aleksander Grygolec – 13 (3,3,2,2,3)
3. Nikodem Bartoch – 7 (0,1,2,2,2)
4. Jakub Sroka – 8 (2,1,2,2,1)

I-II Włókniarz Częstochowa – 36 pkt.
9. Jakub Miśkowiak – 11 (-,3,3,2,3)
10. Mateusz Świdnicki – 10 (3,3,-,1,3)
11. Franciszek Karczewski – 9 (3,3,3,-,0)
12. Kacper Halkiewicz – 4 (0,-,1,1,2)
19. Szymon Wolski – 2 (1,0,1,d)

III WTS Sparta Wrocław – 33 pkt.
5. Bartłomiej Kowalski – 10 (3,2,w,3,2)
6. Michał Curzytek – 11 (2,2,2,3,2)
7. Mateusz Panicz – 6 (u,2,1,3,0)
8. Dawid Rybak – 6 (2,0,0,3,1)

IV ROW Rybnik – 14 pkt.
13. Kacper Tkocz – 6 (1,1,3,0,1)
14. Paweł Trześniewski – 4 (1,2,0,0,1)
15. Seweryn Grabarczyk – 1 (0,0,0,1,0)
16. Lech Chlebowski – 3 (2,0,1,0,0)

Bieg po biegu:
1. Kowalski, Sroka, Trześniewski, Halkiewicz – (2:3:0:1)
2. Karczewski, Curzytek, Tkocz, Bartoch – (2:5:3:2)
3. Grygolec, Rybak, Wolski, Grabarczyk – (5:7:4:2)
4. Świdnicki, Chlebowski, Dul (t), Panicz (u) – (5:7:7:4)
5. Miśkowiak, Curzytek, Sroka, Chlebowski – (6:9:10:4)
6. Świdnicki, Kowalski, Bartoch, Grabarczyk – (7:11:13:4)
7. Grygolec, Panicz, Tkocz, Wolski – (10:13:13:5)
8. Karczewski, Trześniewski, Dul, Rybak – (11:13:16:7)
9. Tkocz, Sroka, Wolski, Rybak – (13:13:17:10)
10. Miśkowiak, Bartoch, Panicz, Trześniewski – (15:14:20:10)
11. Karczewski, Grygolec, Chlebowski, Kowalski (w/u) – (17:14:23:11)
12. Dul, Curzytek, Halkiewicz, Grabarczyk – (20:16:24:11)
13. Rybak, Bartoch, Halkiewicz, Chlebowski – (22:19:25:11)
14. Panicz, Sroka, Grabarczyk, Wolski (d) – (24:22:25:12)
15. Curzytek, Grygolec, Świdnicki, Trześniewski – (26:25:26:12)
16. Kowalski, Miśkowiak, Dul, Tkocz – (27:28:28:12)
17. Dul, Halkiewicz, Rybak, Grabarczyk – (30:29:30:12)
18. Świdnicki, Bartoch, Trześniewski, Panicz – (32:29:33:13)
19. Miśkowiak, Kowalski, Sroka, Chlebowski – (33:31:36:13)
20. Grygolec, Curzytek, Tkocz, Karczewski – (36:33:36:14)

wyniki: wlokniarz.com