PGEE: RM SOLAR Falubaz – Eltrox Włókniarz 31:59 (wyniki)

Eltrox Włókniarz Częstochowa w spotkaniu 2. kolejki PGE Ekstraligi zdeklasował w Zielonej Górze RM SOLAR Falubaz wygrywając 59:31! Udział w spotkaniu wziął Mateusz, który dla „Lwów” wywalczył 4 „oczka” i bonus. Po 2. kolejkach częstochowianie prowadzą w tabeli PGE Ekstraligi!

Wyniki:

RM Solar Falubaz Zielona Góra: 31
9. Martin Vaculik (1, 3, 2, 2, 2, 1) 11
10. Patryk Dudek (2, 1, 1, 1*, 1, 0) 6+1
11. Antonio Lindbaeck (0, 1*, 0) 1+1
12. Michael J. Jensen (0, 0) 0
13. Piotr Protasiewicz (2, 1, w, 3, 0, 3) 9
14. Mateusz Tonder (1, 1*, 2, 0, 0) 4+1
15. Norbert Krakowiak (0, d) 0
16. Damian Pawliczak 0

Eltrox Włókniarz Częstochowa: 59
1. Jason Doyle (2*, 3, 3, 3, 3) 14+1
2. Rune Holta (1, 2*, 0, 2) 5+1
3. Fredrik Lindgren (3, 3, 1, 2*, 1*) 10+2
4. Paweł Przedpełski (0, 2*, 3, 1, 2) 8+1
5. Leon Madsen (3, 2, 3, 3, 2*) 13+1
6. Jakub Miśkowiak (2*, 3, 0) 5+1
7. Mateusz Świdnicki (3, 0, 1*) 4+1
8. Bartłomiej Kowalski 0

Bieg po biegu
1. Fredrik Lindgren, Jason Doyle, Martin Vaculik, Antonio Lindbaeck 1-5 (1:5)
2. Mateusz Świdnicki, Jakub Miśkowiak , Mateusz Tonder, Norbert Krakowiak 1-5 (2:10)
3. Leon Madsen, Piotr Protasiewicz, Rune Holta, Michael J. Jensen 2-4 (4:14)
4. Jakub Miśkowiak , Patryk Dudek, Mateusz Tonder, Paweł Przedpełski 3-3 (7:17)
5. Fredrik Lindgren, Paweł Przedpełski, Patryk Dudek, Michael J. Jensen 1-5 (8:22)
6. Jason Doyle, Rune Holta, Piotr Protasiewicz, Norbert Krakowiak 1-5 (9:27)
7. Martin Vaculik, Leon Madsen, Patryk Dudek, Mateusz Świdnicki 4-2 (13:29)
8. Paweł Przedpełski, Mateusz Tonder, Fredrik Lindgren, Piotr Protasiewicz 2-4 (15:33)
9. Jason Doyle, Martin Vaculik, Patryk Dudek, Rune Holta 3-3 (18:36)
10. Leon Madsen, Martin Vaculik, Antonio Lindbaeck, Jakub Miśkowiak 3-3 (21:39)
11. Jason Doyle, Martin Vaculik, Paweł Przedpełski, Antonio Lindbaeck 2-4 (23:43)
12. Piotr Protasiewicz, Rune Holta, Mateusz Świdnicki, Mateusz Tonder 3-3 (26:46)
13. Leon Madsen, Fredrik Lindgren, Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz 1-5 (27:51)
14. Piotr Protasiewicz, Paweł Przedpełski, Fredrik Lindgren, Mateusz Tonder 3-3 (30:54)
15. Jason Doyle, Leon Madsen, Martin Vaculik, Patryk Dudek 1-5 (31:59)

wyniki: zuzelend.com